پارسا عسکری

نوازنده و مدرس پیانو
پارسا عسکری مدرس پیانو

پارسا عسکری مدرس پیانو

پارسا عسکری نوازنده پیانو و ویولن و از اساتید آموزش پیانو آموزشگاه موسیقی دلشدگان است. او علاوه بر نوازندگی و تدریس، در زمینه آهنگسازی و تنظیم قطعات موسیقی نیز فعالیت دارد.

ایشان رتبه 8 کنکور ارشد موسیقی در رشته آهنگسازی و فارق التحصیل کارشناسی ارشد آهنگسازی است. ایشان فراگیری ساز پیانو به عنوان ساز اصلی و پداگوژی پیانو را نزد اساتید حمید رضا اکبری، پویان آزاده و ربکا آشوقیان آغاز نمود. دوره های نوازندگی و پداگوژی ساز ویولن را با همراهی اساتید فرشید فرهمند و فرامرز عباسی فراگرفت.

ایشان فراگیری هارمونی موسیقی را نزد استاد مسعود پیروی و حسن رحیمی، کنترپوان نزد اساتید محمد رضا تفضلی، احسان صبوحی، شهرام توکلی و سلفژ نزد استاد شایا اسدی را در کارنامه دارد.

پارسا عسکری عضو بنیاد ملی نخبگان، نوازنده و مدرس پیانو و ویولن است و در زمینه آهنگسازی تبحر دارد.

پارسا عسکری پیانو

فعالیت های هنری پارسا عسکری

پارسا عسکری دارای سال ها تجربه تدریس موسیقی و نوازندگی پیانو و ویولن است و با آموزشگاه های متعدد تعلیم موسیقی از جمله دلشدگان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران همکاری دارد و هنرجویان بسیاری را تعلیم داده است.

  • عضویت در بنیاد نخبگان
  • عضویت در انجمن علمی دانشگاه هنر
  • تجربه و تسلط به نرم افزارهای آهنگ سازی و نت نویسی از جمله Cubase و Sibelius
  • آهنگ سازی چهار فیلم کوتاه شرکت کننده در جشنواره ها
  • اجرا در رسیتال پیانویی انستیتو پویان در سالن فارابی
  • نگارش مقاله با موضوع بررسی چند متد در آموزش کنترپوان
  • سال ها تدریس مباحث کنکوری شامل تئوری موسیقی، هارمونی، کنترپوان، ارکستراسیون و آهنگسازی

پارسا عسکری مدولاسیون پراتیک در هارمونی را زیر نظر استاد مرتضی شیر کوهی فرا گرفت و آموختن مباحث آهنگسازی (Musical Composition)، ارکستراسیون و فرم موسیقی با همراهی اساتیدی محمد رضا تفضلی، احسان صبوحی، مجید تحریری، تقی ضرابی و امین هنرمند نیز از دیگر فعالیت های ایشان می باشد. 

آموزشگاه موسیقی دلشدگان امکان بهره مندی از تجارب و دانش پارسا عسکری در کلاس آموزش پیانو را فراهم نموده است. برای کسب مشاوره و مشارکت در دوره های آموزشی با ما در تماس باشید.

اسکرول به بالا