درباره ما

آموزشگاه موسیقی دلشدگان

آموزشگاه موسیقی دلشدگان با هدف اشاعه هنر والای موسیقی از طریق آموزش و پرورش هنرجویان به شکلی علمی و آکادمیک، در سال 1380 در شهر تهران تاسیس گردید.

بهره گیری از اساتید تحصیل کرده و دارای درجات عالی دانشگاهی در رشته موسیقی، که در حوزه های مختلف از جمله آموزش، اجرا، تالیف و نشر کتاب و آثار موسیقی فعالیت دارند، این فرصت را برای هنرجویان مستعد فراهم می سازد تا به فراگیری هنر موسیقی پرداخته و به تعالی هرچه بیشتر در این زمینه دست یابند.

آموزشگاه موسیقی دلشدگان

در آموزشگاه موسیقی دلشدگان اساتید هر یک از دوره‌ها، به طور تخصصی در نواختن ساز مربوطه فعالیت دارند و با ارائه تمرینات منظم و اصولی، گروه نوازی و برگزاری کنسرت‌ها، به هنرجویان کمک خواهند کرد تا در نواختن ساز مورد نظرشان به مهارت خوبی برسند.

دوره‌های آموزشی آموزشگاه موسیقی دلشدگان زیر نظر اساتید مجرب و حرفه‌ای که هریک در زمینه تدریس خود به طور تخصصی فعالیت دارند، برگزار می‌شود. در این دوره‌ها سعی بر این است که با استفاده از روش‌های نوین آموزشی، خلاقیت هنرجویان شکوفا شود و مسیر حرفه‌ای و لذت‌بخشی برای آن‌ها ایجاد شود. علاوه بر آموزش اصول اولیه موسیقی در طی کلاس‌ها، برگزاری گروه نوازی‏ و کنسرت‌های دوره‌ای نیز از جمله امکاناتی است که آموزشگاه دلشدگان ارائه می‌دهد.

تدریس اصولی با روش‌های منحصر به فرد هر هنرجو، تنوع کلاس‌های آموزش ساز و تئوری موسیقی و پوشش سبک های مختلف، برگزاری کنسرت های هنرجویی در سطوح مختلف و در احتیار قرار دادن فضای تمرین اختصاصی برای هنرجویان از اهداف اصلیاین موسسه می باشد.

اسکرول به بالا