پیمان نوربخش

نوازنده و مدرس گیتار
پیمان نوربخش نوازنده گیتار

پیمان نوربخش مدرس گیتار

پیمان نوربخش متولد 1359، نوازنده گیتار به سبک ها کلاسیک و فلامنکو، پیانو و از اساتید گیتار آموزشگاه موسیقی دلشدگان است. او علاوه بر نوازندگی و تدریس، در زمینه آهنگسازی و تنظیم قطعات موسیقی نیز فعالیت دارد.

ایشان فارغ التحصیل موسیقی رشته نوازندگی کنسرواتوار تهران است. وی دوره های تخصصی نوازندگی ساز گیتار را با موفقیت گذرانده و از تعالیم اساتید برجسته ای از جمله سعید محوی، کوروش پور مقدم، سیمون آیوازیان و فرزین تهرانیان بهره برده است.

پیمان نوربخش مستر کلاس های آهنگ سازی دکتر تایلر کپ (Dr.Tyler Capp) مدیر دپارتمان آهنگسازی دانشگاه ماهیدل و همچنین مستر کلاس نوازندگی گیتار دکتر راتانا بامپینو (DR.Rattanai Bampeneo) مدیر دپارتمان گیتار دانشگاه ماهیدل را با موفقیت به اتمام رسانده است. ایشان تئوری موسیقی (Music theory)، هارمونی و کنتروان را نزد اساتید علیرضا مشایخی و سعید علیخانی فرا گرفته است.

پیمان نوربخش در نوازندگی گیتار به سبک های کلاسیک و فلامنکو تبحر دارد و در اجراهای متعددی به عنوان نوازنده گیتار حضور داشته است.

پیمان نوربخش گیتار

فعالیت های هنری پیمان نوربخش

پیمان نوربخش دارای گواهینامه های معتبر تدریس موسیقی در سبک های مختلف است و با آموزشگاه های متعدد تعلیم موسیقی از جمله دلشدگان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران همکاری دارد و هنرجویان بسیاری را تعلیم داده است.

  • عضو ارکستر موسیقی نو – نوازنده گیتار
  • دارنده کد فعال تدریس در دانشگاه علمی کاربردی تهران
  • تدریس در مدرسه بین المللی Sarasas بانکوک – پیانو
  • مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما – موسیقی کلاسیک (گیتار کلاسیک)
  • تدریس در دانشگاه علمی کاربردی – گیتار کلاسیک و فیزیک صدا و کاربرد رایانه در موسیقی
  • همکاری با آموزشگاه های متعددی از جمله آموزشگاه موسیقی دلشدگان، پرهام، دریا و …
پیمان نوربخش مدرس گیتار

آموزشگاه موسیقی دلشدگان امکان بهره مندی از تجارب و دانش استاد پیمان نوربخش در کلاس و آموزشگاه گیتار شرق تهران را فراهم نموده است. برای کسب مشاوره و مشارکت در دوره های آموزشی با ما در تماس باشید.

اسکرول به بالا