مهدی فرامرزی

نوازنده و مدرس تنبک و دف
مهدی فرامرزی نوازنده تنبک

مهدی فرامرزی مدرس تنبک و دف

مهدی فرامرزی متولد 1368، نوازنده تنبک، دف، تار و سه تار و از اساتید سازهای کوبه ای آموزشگاه موسیقی دلشدگان است. او علاوه بر نوازندگی و تدریس و آهنگ سازی، سرپرست گروه کوبه ای نوازان دلاهنگ نیز می باشد و اجراها و کنسرت های متعددی را به عنوان رهبر و آهنگ ساز گروه کوبه ای نوازان برگزار نموده است.

مهدی فرامرزی فراگیری نوازندگی ساز دف با بهره مندی از تجارب و دانش اساتیدی چون بیژن کامکار، مسعود حبیبی و رضا در بندی را در کارنامه دارد. ایشان نوازندگی ساز تنبک را از محضر اساتیدی چون بهمن رجبی و جلال گودرزی سروش فراگرفته است.

مهدی فرامرزی در نوازندگی سازهای تنبک، دف، تار و سه تار تبحر دارد و در اجراهای متعددی حضور داشته و از اعضای خانه موسیقی است.

مهدی فرامرزی نوازنده دف

فعالیت های هنری مهدی فرامرزی

مهدی فرامرزی دارای گواهینامه های معتبر تدریس موسیقی است و با آموزشگاه های متعدد تعلیم موسیقی از جمله دلشدگان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران همکاری دارد و هنرجویان بسیاری را تعلیم داده است. او برگزاری کنسرت های متعدد به عنوان آهنگساز، رهبر و سرپرست گروه ارکستر کوبه ای نوازان دلاهنگ را نیز در کارنامه دارد.

همکاری با گروه های مختلف همچون ارکستر ملی، ارکستر سمفونی تهران، ارکسترایرانویچ و دفنوازان جم به عنوان نوازنده سازهای کوبه ای دف (Daf) و تنبک از فعالیت های ایشان می باشد.

ایشان موفق به کسب مقام نوازنده برتر در جشنواره های مختلف از جمله جشنواره موسیقی جوان و جشنواره موسیقی فجر شده است.

مهدی فرامرزی مدرس تنبک

آموزشگاه موسیقی دلشدگان امکان بهره مندی از تجارب و دانش استاد مهدی فرامرزی در کلاس تنبک و کلاس آموزش دف را فراهم نموده است. برای کسب مشاوره و مشارکت در دوره های آموزشی با ما در تماس باشید.

اسکرول به بالا