مریم هاتف

نوازنده و مدرس دف
مریم هاتف مدرس دف
مریم هاتف مدرس دف

مریم هاتف مدرس دف

مریم هاتف از اساتید موسیقی ایرانی و نوازندگان برجسته ساز دف می باشد و متولد سال 1362 است.

ایشان در نوجوانی به موسیقی  و ساز دف علاقه مند شد و از سال 1374 نزد استاد محسن طاهرزاده نوازندگی دف را فرا گرفت. مریم هاتف فارق التحصیل کارشناسی موسیقی است. 

مریم هاتف از جمله نوازندگان برجسته ساز دف در ایران می باشد و همکاری های متعددی با کنسرت های مختلف داشته است.

مریم هاتف نوازنده دف
مریم هاتف نوازنده دف

فعالیت های هنری مریم هاتف

استاد مریم هاتف همکاری های بسیاری با گروه دف نوازان شیدا، گروه ناسوت به سرپرستی محسن طاهرزاده و همچنین ارکستر استاد مجید انتظامی داشته است. وی در سال 1380 با گروه سماع به سرپرستی مهران قاضی به اجرای کنسرت پرداخت است.

ایشان کنسرت های متعددی در خارج از ایران داشته اند که میتوان به کنسرت موسیقی ناسوت در ایرلند، روسیه، مالزی، ترکیه و شرکت در فستیوالهای تامبوری ماندی و موسیقی جهانی پیننگ و فستیوال موسیقی تابستانی در کشورهای مالزی، المان، ترکیه، اتریش، بلغارستان ،سوییس، سوئد، هلند، کرواسی ، آفریقای شمالی، آفریقای جنوبی، تایلند، چین، فرانسه، اسپانیا، اسلونی ، کره جنوبی، عمان نیز اشاره کرد.

مریم هاتف افتخار همکاری با گروه کوبه ای مراسیم را به سرپرستی مورات جوشکن به عنوان نوازنده دف را نیز دارد.

مریم هاتف دف

مریم هاتف در زمینه آموزش موسیقی و ساز دف (Daf Music Instrument) نیز تجارب بسیاری دارد. وی همکاری با باغ بانوان اصفهان، هنرسرای خورشید، مرکز مفتح، مرکز همت و آموزشگاه های متعدد موسیقی از جمله آموزشگاه موسیقی دلشدگان، سپاهان سینا، روح افزا و موسسه هنری نوای مهر و نیز بسته نگار را به عنوان مدرس دف را در کارنامه دارد.

مریم هاتف مدرس سازهای کوبه ای

آموزشگاه موسیقی دلشدگان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران امکان بهره مندی از تجارب و دانش استاد مریم هاتف در کلاس آموزش دف را فراهم نموده است. برای کسب مشاوره و مشارکت در دوره های آموزشی با ما در تماس باشید.

اسکرول به بالا