روزبه پرنده

نوازنده و مدرس پیانو
روزبه پرنده پیانو

روزبه پرنده مدرس پیانو

روزبه پرنده نوازنده پیانو و از اساتید پیانو و تئوری موسیقی آموزشگاه موسیقی دلشدگان است. او علاوه بر نوازندگی و تدریس، در زمینه رهبری ارکستر، آهنگسازی و تنظیم قطعات موسیقی نیز فعالیت دارد.

ایشان فارق التحصیل کارشناسی ارشد رشته آهنگسازی و رهبری ارکستر از کنسرواتوار ملی آذربایجان می باشد و همچنین عضو هیات علمی آکادمی موسیقی هنر فارابی و رهبر گروه کر فارابی تهران است.

روزبه پرنده از نوازندگان پیانو و مدرسین برتر این ساز بوده و آهنگسازی و رهبری برای چندین ارکستر، فیلم، تئاتر و انیمیشن را در کارنامه دارد.

روزبه پرنده نوازنده پیانو

فعالیت های هنری روزبه پرنده

روزبه پرنده دارای گواهینامه های معتبر تدریس موسیقی و پیانو در سبک های مختلف است و با آموزشگاه های متعدد تعلیم موسیقی از جمله دلشدگان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران همکاری دارد و هنرجویان بسیاری را تعلیم داده است.

  • فینالیست و برنده جایزه ویژه موسیقی فیلم و انیمیشن ترانس آتلانتیک لهستان در سال 2015.
  • همکاری و آهنگسازی برای دو فیلم بلند سینمایی محصول مشترک ایران، جمهوری آذربایجان، روسیه و ترکیه.
  • عضو هیات علمی آکادمی موسیقی هنر فارابی و رهبر گروه کر فارابی تهران.
  • تنظیم و ارکستراسیون آثار برتر موسیقی فیلم برای ارکستر سمفونیک.

ایشان علاوه بر آهنگسازی، تنظیم و همچنین تدریس پیانو و تئوری موسیقی، همکاری، رهبری و نوازندگی در چندین گروه و جشنواره موسیقی و کنسرت را نیز در کارنامه دارد.

آموزشگاه موسیقی دلشدگان امکان بهره مندی از تجارب و دانش استاد روزبه پرنده در کلاس آموزش پیانو و تئوری موسیقی (Music theory) را فراهم نموده است. برای کسب مشاوره و مشارکت در دوره های آموزشی با ما در تماس باشید.

اسکرول به بالا