بهنوش هاشم پور

نوازنده و مدرس ویولن
بهنوش هاشم پور نوازنده ویولن
بهنوش هاشم پور نوازنده ویولن

بهنوش هاشم پور مدرس ویولن

بهنوش هاشم پور متولد 1369، نوازنده ویولن و پیانو و از اساتید ویولن آموزشگاه موسیقی دلشدگان است. او علاوه بر نوازندگی و تدریس، در زمینه آهنگسازی و تنظیم قطعات موسیقی نیز فعالیت دارد.

ایشان از کودکی به موسیقی علاقه مند شده و از همان سنین آموزش و نوازندگی ویولن را آغاز نمود و فارغ التحصیل موسیقی است. ایشان دوره های تخصصی نوازندگی ویولن را با موفقیت گذرانده و از تعالیم اساتید برجسته ای از جمله خانم دکتر ستاره بهشتی، استاد ابراهیم لطفی، استاد مینو سپهر، استاد لیدیا کاشیرسکایا، استاد نادر مشایخی بهره برده است.

گذراندن دوره های تئوری، سلفژ و تئوری موسیقی و همچنین آموزش پیانو نزد اساتید علیرضا جنانی و محمد علی آویژه بهره گیری از دانش و تعالیم اساتید مختلف را نیز در کارنامه دارد.

بهنوش هاشم پور در سبک های مختلف موسیقی ایرانی و کلاسیک تبحر دارد و در اجراهای متعددی به عنوان نوازنده ویولن حضور داشته است.

بهنوش هاشم پور ویولون
بهنوش هاشم پور ویولون

فعالیت های هنری بهنوش هاشم پور

بهنوش هاشم پور دارای گواهینامه های معتبر تدریس موسیقی در سبک های مختلف است و با آموزشگاه های متعدد تعلیم موسیقی از جمله دلشدگان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران همکاری دارد و هنرجویان بسیاری را تعلیم داده است.

شرکت در کارگاه سوزوکی سرکار خانم دکتر ستاره بهشتی و بهره گیری از متدهای نوازندگی ویولن (“Violone“) و موسیقی روز دنیا، حضور در مستر کلاس ویولن لیدیا کاشیرسکایا، گذراندن دوره ارکستراسیون نزد استاد نادر مشایخی، اجرای کوارتت زهی دوئت و همکاری با ارکستر دانشگاه هنر و گروه موسیقی پژوا و ضبط آثار متعدد موسیقی کلاسیک و پاپ از جمله فعالیت های هنری استاد بهنوش هاشم پور است.

بهنوش هاشم پور همکاری و نوازندگی در چندین جشنواره موسیقی و کنسرت به سبک کلاسیک و پاپ و همچنین برگزاری چندین دوره گروه نوازی هنرجویی را نیز در کارنامه دارد.

بهنوش هاشم پور مدرس ویولن
بهنوش هاشم پور مدرس ویولن

آموزشگاه موسیقی دلشدگان امکان بهره مندی از تجارب و دانش استاد بهنوش هاشم پور در کلاس آموزش ویولن را فراهم نموده است. برای کسب مشاوره و مشارکت در دوره های آموزشی با ما در تماس باشید.

اسکرول به بالا