بابک کیمیایی

نوازنده و مدرس ویولن
بابک کیمیایی مدرس ویولن

بابک کیمیایی مدرس ویولن

بابک کیمایی متولد 1370، نوازنده ویولن و از اساتید ویولن آموزشگاه موسیقی دلشدگان است. وی علاوه بر همکاری و نوازندگی در گروه های متعدد، به تدریس موسیقی نیز علاقه مند می باشد.

ایشان از کودکی به موسیقی علاقه مند شده و از همان سنین آموزش و نوازندگی ویولن (Violin) را نزد شاهرخ صدیقیانی آغاز نمود و فارغ التحصیل موسیقی است و از تعالیم اساتید برجسته ای از جمله خانم دکتر ستاره بهشتی، کامران معصومی و مسعود اقبالی بهره برده و دوره های تخصصی نوازندگی ویولن را با موفقیت گذرانده است. 

بابک کیمیایی در نوازندگی ویولن به سبک های مختلف موسیقی تبحر دارد و در اجراهای متعددی به عنوان نوازنده حضور داشته است.

بابک کیمیایی ویولن

فعالیت های هنری بابک کیمیایی

بابک کیمیایی علاوه بر نوازندگی و همکاری و اجرا با گروه های مختلف به تدریس موسیقی نیز علاقه مند بوده و با آموزشگاه های متعدد تعلیم موسیقی از جمله دلشدگان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران همکاری دارد و هنرجویان بسیاری را تعلیم داده است.

  • همکاری با گروه فیلارمونیک ایران به رهبری آقای علیرضا شفقی نژاد و اجرای قطعاتی چون مس سی بمل ماژور و ریکوییم از موتزارت
  • عضو رسمی ارکستر سمفونیک آوام به رهبری آقای سینا خیرآبادی و همکاری به عنوان مایستر ویولن دو در اجرای قطعاتی چون سوییت پیرگینت از ادوارد گریگ و رکوییم موتزارت
بابک کیمیایی نوازنده ویولن

آموزشگاه موسیقی دلشدگان امکان بهره مندی از تجارب و دانش استاد بابک کیمیایی در کلاس آموزش ویولن را فراهم نموده است. برای کسب مشاوره و مشارکت در دوره های آموزشی با ما در تماس باشید.

اسکرول به بالا