آرش کریمی

نوازنده و مدرس گیتار
آرش کریمی گیتار فلامنکو

آرش کریمی مدرس گیتار

آرش کریمی متولد 1369، نوازنده گیتار در سبک های کلاسیک و فلامنکو و از مدرسین و اساتید گیتار آموزشگاه موسیقی دلشدگان می باشد. آرش کریمی آموزش نوازندگی گیتار را نزد استاد فراهانی آغاز نمود و در ادامه راه فراگیری موسیقی، دوره نوازندگی گیتار به سبک کلاسیک را نزد استاد بنیامین فسایی تکمیل نمود.

ایشان فارق التحصیل رشته موسیقی است و تکنیک های نوازندگی گیتار به سبک فلامنکو را نزد استاد بهرام آقاخان فراگرفت و پس از آن دوره های تخصصی نوازندگی گیتار فلامنکو را گذراند. آرش کریمی عضو وابسته خانه موسیقی و همچنین از اعضای مدرسان انجمن صنفی هنرمندان موسیقی است.

آرش کریمی از جمله نوازندگان برجسته گیتار فلامنکو در ایران است که با تسلط بر تکنیک های این سبک و خلاقیت در آهنگسازی، به نغمه های فلامنکو جان می بخشد.

آرش کریمی گیتار

فعالیت های هنری آرش کریمی

آرش کریمی در اجراهای صحنه ای متعددی در ایران و خارج از کشور به عنوان نوازنده گیتار فلامنکو (flamenco guitar) حضور داشته است. وی سرپرست گروه موسیقی هیوا و برگزار کننده کنسرت های متعدد تحت عنوان موسیقی فلامنکو برای این گروه بود.

ایشان همکاری در کنسرت ها و اجراهایی ازجمله هفت شب با گیتار یادواره پاکو دلوسیا، نشست تخصصی فلامنکو با نام فرت هفتم، همکاری با کانون ادبی زمستان برای اجرای کنسرت فلامنکو در جهت معرفی سبکهای مختلف گیتار و اجرای کنسرت فلامنکو در خانه هنرمندان تهران را در کارنامه دارد.

آرش کریمی از مدرسین باسابقه گیتار فلامنکو در ایران است و تدریس در مراکز مختلفی از جمله آموزشگاه موسیقی دلشدگان، آوای افرا، آوای شهریار، دیلمان، دلنواز و … را در کارنامه دارد و علاوه بر تدریس در زمینه آهنگسازی نیز فغالیت می کند.

آرش کریمی مدرس گیتار

آرش کریمی موازنده گیتار فلامنکو

  • سال 1387 در مسابقات گیتار فلامنکو (گیتار برتر) به داوری استاد بهرام آقاخان، سیمون آیوازیان،  کیوان میر هادی و مهدی محققی به عنوان فینالیست و نفر سوم مسابقات معرفی شد.
  • سال 1393 در مسابقات مگتان به داوری احسان فرامرزی پور و کیوان میر هادی و محسن بختیاری شرکت کرد و موفق به کسب رتبه نخست و نوازنده برتر گردید.
  • سال 1395 در مسابقات کشوری گیتار کاسپین به داوری آقایان محمد موذن، محسن بافنده و کامبیز پاکبان شرکت نمود و موفق به کسب رتبه دوم نوازندگان برتر شد.
آرش کریمی نوازنده گیتار

آموزشگاه موسیقی دلشدگان به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی شرق تهران امکان بهره مندی از تجارب و دانش استاد آرش کرمی در کلاس گیتار در تهران را فراهم نموده است. برای کسب مشاوره و مشارکت در دوره های آموزشی با ما در تماس باشید.

اسکرول به بالا