فاطمه تال

مدرس موسیقی کودک

فاطمه تال مدرس موسیقی کودک

فاطمه تال تحصیل کرده رشته موسیقی و از مدرسین برجسته موسیقی کودکان است. ایشان شرکت در کارگاه های متعدد و دوره بین المللی اصول مربیگری بازی های هدفمند برای کودکان از سوئیس را در کارنامه دارد.

فاطمه تال دارای مدرک بین المللی مربی حرفه ای ریتم و بازی های هدفمند از ترکیه است. وی دوره پیشرفته موسیقی کودکان به روش متد جامع را زیر نظر استاد نزهت امیری رهبر ارکستر سمفونیک ملی ایران با موفقیت گذرانده و در نواختن قطعات کتاب های ایشان همکاری داشته است.

ایشان دوره مربیگری موسیقی کودکان (Children’s music) را زیر نظر استاد فرزاد حکیم رابط تکمیل نمود و دوره نردبان آسمان را نزد برادران حبیبی فراگرفت و در کارگاه های متعدد بین المللی آدمک با حضور اساتید برجسته از پنج کشور حضور داشته است.

فاطمه تال از اعضای انجمن ارف شولورک ایران می باشد. ایشان از دانش و آموزه های اساتید برجسته ای در زمینه بازی های مهارتی و حرکتی از کشورهای سوئیس، ترکیه و ایران بهره برده است که میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

Dominoquechiqute، Ogushan Ogretme، Esinediz، Cagri Gurur، دکتر غلامی، حسین حسین زاده و استاد اصالت.

بهره مندی از دانش به روز در زمینه آموزش موسیقی کودکان و همچنین آشنایی با انواع متدهای حرفه ای ریتم و بازی های هدفمند از خصوصیات فاطمه تال می باشد.

فعالیت های هنری فاطمه تال

فاطمه تال همکاری با مراکز مختلف تعلیم موسیقی از جمله آموزشگاه موسیقی دلشدگان به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه موسیقی کودکان تهران را درکارنامه دارد و کودکان بسیاری را با توجه به پویایی و شادابی کلاس هایی که برگزار میکند به موسیقی علاقه مند کرده و تعلیم داده است. نوازندگی پیانو کلاسیک و آموزش پیانو برای کودکان از دیگر توانایی های ایشان می باشد. همچنین او با آموزشگاه های نظیر کوک و آوا نیز همکاری داشته و اجرا در سالن های سیرویس و آوا به عنوان نوازنده فلوت و  همراهی پیانو و گیتار را در کارنامه دارد.

آموزشگاه موسیقی دلشدگان امکان بهره مندی از تجارب و دانش استاد فاطمه تال در کلاس آموزش موسیقی کودکان را فراهم نموده است. برای کسب مشاوره و مشارکت در دوره های آموزشی با ما در تماس باشید.

اسکرول به بالا